Balsam propolisowy Remmele's, Propolis-Balsam 5 ml

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Remmele's Propolis

19.00

Opis produktu Balsam propolisowy Remmele's, Propolis-Balsam 5 ml

Krem na pękające stopy Remmele's Propolis Propolis-Balsam przeznaczony jest do pielęgnacji ciała i stóp. 

Jest wartościową emulsją wyciskaną na zimno oliwą i miodem. Nadaje się do każdego typu skóry. Wyjątki: reakcja alergiczna na propolis. 

Składniki aktywne: petrolatum, paraffinum liqiudum (płynna parafina, olej mineralny), aqua (woda), gliceryl stearate (stearynian glicerylowy), stearate PEG-9, propylen, glikol, mel (miód), alkohol denaturyzowany (alkohol SD 39c), olea europeana (oliwa z oliwek), propolis cera (ekstrakt z propolisu), sorbitan stearate (stearynian sorbitanu), sodium metyl paraben, sodium propyl paraben, gliceryl, chlorometyloizotiazolinon, metyloizotiazolinon.

Zastosowanie:

  • Tamponada wału paznokciowego: Nałożyć do wału balsam propolisowy i wyłożyć go tamponami. W razie konieczności balsam może zostać wzmocniony roztworem czystego propolisu. Założyć plaster lub przepuszczający powietrze opatrunek. 
  • Zrogowaciałe blizny: Po uprzednim posmarowaniu roztworem propolisu wmasować w skórę cienką warstwę balsamu. W razie konieczności założyć plaster lub przepuszczający powietrze opatrunek.
  • Podrażnienia kaletek maziowych wywołane przez zrogowacenia, odciski, blizny itd.: Należy je najpierw zmiękczyć roztworem propolisu i usunąć. Warto dodać do balsamu nieco roztworu propolisu. Nałożyć grubą warstwę balsamu, okryć przepuszczającym powietrze opatrunkiem i odciążyć.
  • Opatrunek wyciągający: Nałożyć grubą warstwę balsamu propolisowego na naruszone miejsce, np. wbitą drzazgę lub włos i okryć je właściwym opatrunkiem. Opatrunek nasycić roztworem czystego propolisu. Celowe jest dodanie przed zabiegiem do balsamu nieco roztworu propolisowego.
  • Masaż końcowy: Wmasować cienką warstwę balsamu w stopy, ewentualnie również w nogi, przede wszystkim po depilacji. Dodatkowe spryskanie niewielką ilością spray’u propolisowego wzmaga przyjemne odczucia.
  • Do użytku domowego: Do codziennej pielęgnacji skóry stóp i ciała, zarówno u młodych jak i starszych osób oraz przy zajęciach sportowych. Balsam propolisowy można nałożyć zawsze, nawet jeżeli dane miejsce potraktowane zostało wcześniej roztworem czystego propolisu.
  • Muzycy: pielęgnacja ust otartych przez instrumenty dęte etc.

Jak cudowne może być działanie propolisu wyprodukowanego przez pszczoły przekonało się już wiele osób. Propolis jest masą zabezpieczającą pszczoły przed chorobami. Zawiera tylko czyste składniki, które pracowicie uzbierane i przetworzone przez pszczoły są tak skuteczne jak antybiotyk i skutecznie w naturalny sposób chroni również człowieka. 
Propolis w odpowiedni sposób został wykorzystany przez założyciela niemieckiej firmy Remmele do celów leczniczych i kosmetycznych, a po wielu pozytywnych testach produkt ten został opatentowany. Dzisiaj preparaty Remmele mają wiele zwolenników wśród osób zajmujących się leczeniem stóp i pielęgnacją ciała.

Parametry techniczne produktu Balsam propolisowy Remmele's, Propolis-Balsam 5 ml

ParametrWartość
Linia produktówRemmele's Propolis - balsamy z propolisem
Rodzaj produktubalsam do stóp

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
: