Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

660 220 929

Czynne Pn-Pt

9:00-17:00

Newsletter

CRM DUR

INJECTABLE IMPLANT

CRM DUR zawiera kwas hialuronowy (CRM) uzyskany na drodze biosyntezy i poddany stabilizacji w procesie sieciowania (cross linkingu). Charakteryzuje się najgładszą strukturą i przeznaczony jest do korekcji drobnych oraz powierzchniowych zmarszczek (np. kurzych łapek, pionowych linii nad górną wargą). W odróżnieniu od innych wypełniaczy jednocześnie wygładza zmarszczki i rewitalizuje skórę dostarczając jej naturalny kwas hialuronowy (efekt mezoterapii). Okres depozytu w tkankach do ok. 6 miesięcy.

KWAS HIALURONOWY CRM (Covalent Reticulated Matrix)

W wypełniaczu CRM DUR zastosowano kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego usieciowany (cross-linked), uzyskany drogą biosyntezy bakteryjnej o najwyższym stopniu oczyszczania <0,025 E.U./mg endotoksyn - proteiny niewykrywalne.

Implant kwasu hialuronowego jest nierozpuszczalny w wodzie, w pełni biodegradowalny, biokompatybilny i pozbawiony właściwości antygenowych. Zastosowanie w technologii (CRM) podwójnego sieciowania kwasu hialuronowego, znacznie wydłuża termin trwałości efektu wypełnienia i powoduje, że implant w tkance jest dużo stabilniejszy.

UWAGA:

CRM DUR oprócz podstawowego zadania - odbudowy objętości, pomaga odbudować także właściwości mechanizmu regenerującego i rewitalizującego starzejącej się skóry, zachowując przy tym bezpieczeństwo dla pacjenta.

Zalety preparatu CRM DUR:

  • okres utrzymania się w tkankach do 6 miesięcy
  • jednocześnie wygładza drobne zmarszczki i rewitalizuje skórę
  • kwas hialuronowy pochodzenia 0,025 E.U./mg endotoksyn
  • zastosowanie technologii CRM do produkcji kwasu hialuronowego, który jest stabilniejszy dzięki podwójnemu sieciowaniu, co znacznie wydłuża termin trwałości efektu wypełnienia
  • gotowa do użycia strzykawka z kompleksem 3 igieł.

Co możemy zrobić za pomocą CRM DUR ?

Możemy przeprowadzić efektywną korekcję:

  • cienkich powierzchownych zmarszczek: między brwiami (1), "kurzych łapek" wokół oczu (2), nosowo-wargowych (3), nad górną wargą (4), nosowo-łzowych (6), przed uchem (7), kącików ust (9)
  • konturu i objętości ust (5)
  • biorewitalizacja: policzków (8), owalu twarzy (10)

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.