Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

660 220 929

Czynne Pn-Pt

11:00-19:00

Depilica - Depilacja Pielęgnacja Parafina

Depilica Professional jest marką, która pozwala na wygodę oraz daje możliwości wykonania tradycyjnych zabiegów kosmetycznych w profesjonalny sposób. Firma posiada wiele perspektyw, zarówno w salonie kosmetyki profesjonalnej, jak i w domowym zaciszu. Depilica łączy w sobie linie do pielęgnacji ciała, z depilacją woskiem oraz z zabiegami parafinowymi.

Depilica Professional to mieszanina naturalnych składników, połączonych ze sobą w tradycyjne formy o przyjemnej konsystencji, wzbogacone o ekstrakty roślinne. Produkty bogate są w naturalne oleje, z takich roślin jak orzech arganowca czy trufle.

Połączenie wosku i pielęgnacji

Depilica Professional to innowacyjne podejście to konwencjonalnych zabiegów kosmetycznych. Naszym celem jest połączenie doświadczeń praktyków z osiągnieciami nowoczesnej nauki i przemysłu. Możliwość poznania Depilica Professional to wyjątkowa okazja , dostarczona przez Conceptal Wax & Care.

Wosk

Woski Depilici mają w swoim składzie wysoki procent drogocennych olei i ekstraktów roślinnych. W odróżnieniu od innych produktów na rynku mają dobrą przyczepność, plastyczną i lepkość.

Zabiegi na bazie parafiny

W naszej ofercie mamy szeroką gamę produktów parafinowych, wzbogaconych o ekstrakty z ziół oraz witamin. Zabieg możemy podzielić na trzy etapy: nawilżanie, tonizacja i zabieg odmładzający na bazie czerwonego wina. Efektem dzialania zabiegu jest wzmocnienie bariery lipidowej naskórka, a także miękka, lśniąca i nawilżona skóra.

Pielęgnacja Ciała

Posiadamy również w ofercie produkty przygotowujące ciało do zabiegów kosmetycznych. Pozwalają one na bezbolesną depilację, co więcej spowalniają proces odrastania włosa, a także dzięki bogatej formule składników aktywnych minimalizują dyskomfort po zabiegu. Hiszpańskiie Phytolabolatoruium stworzyło nową formuę, która jest opatrzona certyfikatem ISO 6 7 Kompleksowa pielęgnacja spełniająca potrzeby nowoczesnej kobiety.

Naturalny skład i wysoka wydajność

Wysoka ilość żywic z kanadyjskiej sosny zwyczajnej - 85% oraz dodatek naturalnych ekstraktów roślinnych tj. róża, oliwa z oliwek, a także obecność czarnej trufli pozwaliło na stworzenie luksusowego i indywidualnie dopasowanego zabiegu dla każdego klienta. Dzięki możliwości aplikowania bardzo cienkiej warstwy wosku, staje się dodatkowo bardziej opłacalny.