Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

660 220 929

Czynne Pn-Pt

9:00-17:00

Newsletter

Koncepcja naukowa

Nauka o Peelosophy

Skóra złuszczając się ma dużo pokłady receptorów. Informację przekazywane między komórkami istotnie wpływa na funkcjonowanie komunikację między nimi. Podczas naturalnego procesu łuszczenia się skóry, dochodzi do migracji komorek w kierunku warstwy zewnetrznej, co powoduje jej luszczenie. Gdy skora sie starzeje lub jest uszkodzona to prawidlowa migracja komorek jest zaburzona. Impulsy , które są odpowiedzialne za łuszczenie są zmieszane i naturalne zluszczanie jest przerwane. W efekcie skóra jest sucha, pomarszczona, skłonna do hiperpigmentacji.

311konc.jpg

Seria BASIC

Peelosophy BASIC jest serią podstawową, którą można stosować oddzielnie dzięki obecności w niej proaktywnych składnikw, które wpywają na receptory skóry, poprawiają regenerację naskórka i wznawiają proces naturalnego złuszczania skóry. Tri-ptyd-1 obecny w tej serii , który jest uzyskiwany z czynnika wzrostu, zwiększa elastyczność i odnawia syntezę protein włókien skóry. Natomiast Signalina stymuluje syntezę mocniejszej keratyny.

Co sprawia, że Peelosophy działa?

311co.jpgDziałanie Peelosophy polega przede wszystkim na pobudzeniu prawidłowego złuszczania skóry. Przez połączenie Peelosophy z Peelosophy Forte, skóra łuszczy się jednolicie w całości. Dodatkowo zawiera składniki , które zwiększają bezpieczeństwo w trakcie wykonywanego peelingu.

Sprzęt do peelingu.

311sprzet.jpgDo linii Peelophy można  użyć specjanego skapela, który jest unikatowy i wygodny. Urządzenie usuwa zmarszczki i krosty. Oprócz tego usuwa martwy naskórek, kratynę i przyspiesza przepływ krwi, co nastęnie wzmacnia produkcję elastyny i kolagenu, sprawiąc , że wygląda skóra młodo i świeżo.

Kluczowe skladniki aktywne

  • Astaksantyna - Karotenoidy wystepuja w algach, łososiu i kawioru, który w skórze przeksztalca sie w witaminę A. Doskonale sprzyja róznicowaniu i proliferacji skóry, przyspiesza gojenie sie ran , chroni skóre i pobudza odnowe skóry.
  • Peptyd P3 - Jest to kompleks trzech glównych aminokwasów, które wchlaniaja sie przez skóre. Peptydy te rozluzniaja wiazania miedzy komórkami skóry.
  • Tripeptyd-1 - Biomimetyczny peptyd, który sprzyja odnowie tkanek i zwieksza jedrnosc skóry poprzez aktywacje macierzystych bialek zewnatrzkomórkowych.
  • Dipeptyd-4 - Gleboko wnikajace peptydu chroni skóre przed uszkodzeniami glikacji, uniemozliwia uszkodzenie kolagenu, poprawia ochrone DNA i funkcji komórek.
  • Heksanoilu dipeptyd-3 Norleucine Acetate - Peeling peptyd, który zapobiega laczeniu sie komórki i aktywuje zluszczanie skóry.
  • Oligopeptyd-10 - Jest to antybakteryjny peptyd, który zapobiega rozmnazaniu sie bakterii Propionibacterium acnes.
  • Signaline - Opatentowany ekstrakt, który aktywuje enzymy celu zapewnienia lepszej komunikacji miedzykomórkowej, dla lepszej regeneracji i róznicowania komórek.