Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

660 220 929

Czynne Pn-Pt

11:00-19:00

Koncepcja naukowa

Walka z przebarwieniami.

Odmładzające mieszaniny naturalnych przeciwutleniaczy i ekstraktów z roślin stymulują wzrost naskórka. FLUOROXYGEN + C blokuje syntezę melaniny i zapobiega powstawaniu przebarwień skóry i uszkodzenia warstwy rogowej.

Działanie FLUOROXYGEN + C.

Stosowanie preparatów zwiększa odnowę komórek, poprawia strukturę skóry i blokuje utratę wilgoci. Dodatkowo odżywia skórę w niezbędne składniki odżywcze. Właściwe używanie produktów do domowego stosowania, przedłuża efekty uzyskane w salonie.

W preparatach zastosowano kombinację cieszących się dobrą opinią składników kosmetycznych: kwas glikolowy oraz kojowy, retinol, witaminę C, w formie ustabilizowanej, wyciągi i enzymy roślinne.

Każdy produkt ma swe odrębne zadanie i przygotuje skórę do kolejnego etapu zabiegu. Zawartość składników aktywnych wzrasta procentowo krok po kroku, w każdym kolejnym etapie. W zabiegu zastosowane jest unikalne rozwiązanie - bezpośrednio przed naniesieniem na skórę aktywuje się pudrową formę witaminy C z enzymami.

fluorc.jpg

 Kluczowe skladniki aktywne

  • AHA i BHA - Połączenie kwasów glikolowego, mlekowego oraz salicylowego, które stymulują, odmładzają i złuszczają obumarłe komórki naskórka. Naturalne zródła witaminy C stymulują aktywność fibroblastów, rozjaśniają skórę i stymulują regeneracje kolagenu.
  • Kwas kojowy - Skutecznie rozjaśnia istniejące przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych, poprzez hamowanie aktywności oraz syntezy tyrozynazy (enzymu odpowiedzialnego za powstawanie melaniny).
  • Kwas liponowy - Składnik aktywny, który zwalcza wolne rodniki.
  • Ekstrakt z orzecha włoskiego i rumianku - Naturalne ekstrakty uspakajają i łagodzą podrażnienia.