Filtr produktów
 • Producent
Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

660 220 929

Czynne Pn-Pt

9:00-17:00

Newsletter

Peelosophy

Peelosophy - unikalna metoda stopniowego nakładania preparatów peelingujących na bazie precyzyjnie dobranych i współdziałających substancji czynnych

Peelosophy jest innowacyjną serią preparatów peelingujących, która  dzięki precyzyjnie dobranym składnikom aktywnym i innowacyjnej technice skutecznie rozwiązuje uciążliwe defekty estetyczne skóry, takie jak: trądzik, blizny potrądzikowe, starzenie się skóry , hiperpigmentacja.

Mechanizm działania:

Zabieg  Peelosophy daje efekt stopniowego złuszczana naskórka warstwa po warstwie. Następnie w skórze następuje uaktywnienie komunikacji międzykomórowej dzięki signalinie, która powoduje przekaz do protein komórkowych sygnału dostarczania aktywnych składników wspomagających regenerację skóry.

Linia Peelosophy:

Zastosowanie preparatów nowej linii Peelosophy pozwala skutecznie rozwiązywać uciążliwe defekty estetyczne skóry, tj. starzenie, hiperpigmentacja, trądzik młodzieńczy, blizny potrądzikowe i inne. Do każdego rodzaju problematycznej skóry zalecana jest unikalna, praktycznie sprawdzona metoda stopniowego nakładania preparatów peelingujących, co daje możliwość zdecydowanej poprawy stanu skóry. Jak we wszystkich pozostałych liniach CHRISTINA profesjonalny zabieg Peelosophy w gainecie synergicznie wzmacnia użycie preparatów do indywidualnego zastosowania w warunkach domowych.

Podstawę linii stanowią precyzyjnie drobne składniki aktywne, do których należą:

 • heksanol dipeptyd 3 norleucine acetale (innowacyjny peptyd, zapobiega wzajemnemu łączeniu komórek naskórka, co prowadzi do złuszczenia komórek skóry i zapewnia efekt naturalnego, bezpiecznego peelingu).
 • dipeptyd-4 - jest to głęboko wnikający peptyd o działaniu przeciwutleniającym, chroni skórę przed glikacją zapobiegając równocześnie uszkodzeniu włókien kolagenowych, wzmacnia ochronę DNA i błon komórkowych.
 • astaksantyna - karotenoid obecny w chromosomach wodorostów, który wnikając w skórę, przekształca się w witaminę A pod postacią kwasu retinowego; sprzyja zróżnicowaniu i proliferacji komórek.
 • tripeptyd-1 - peptyd biomimetyczny, uzyskiwany z czynnika wzrostu, zwiększa elastyczność skóry, odnawia syntezę protein włókien skóry.
 • składniki pochodzenia roślinnego - wyciągi z aloesu, ziaren owsa, kwiatów arniki górskiej, liści mącznicy lekarskiej, szczawiu, zielonej herbaty, nasion jojoby, oliwy z oliwek, nasion rącznika zwyczajnego i inne.

Profesjonalna linia Peelosophy zawiera podstawową serię BASIC, która jest używana w początkowym etapie zabiegu PEELOSOPHY we wszystkich problemach skory. Dokładnie oczyszcza, złuszcza i wspomaga odbudowę struktury skóry. Może być używana oddzielnie lub jako wstępne przygotowanie do intensywniejszego peelingu. Zabieg Peelosophy jest uniwersalny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

SERIA Acne - Preparaty peelingujące dla skóry trądzikowej

Seria Peelosophy ACNE - natychmiast poprawia kondycję skóry, zapewniając długotrwałą ochronę przed trądzikiem i bliznami potrądzikowymi. Trądzik jest spowodowany przez wiele czynników wewnętrznych takich jak: dieta, hormony, geny jak również czynników zewnętrznych tj. czynniki atmosferyczne, nieprawidłowa higiena osobista i niewłaściwy dobór kosmetyków. Peelosophy Acne skupia się przede wszystkim na zmniejszeniu wydzielania sebum, złuszczeniu zaczopowanych ujść gruczołów łojowych, zwalczeniu bakterii trądziku młodzieńczego i spłyceniu blizn potrądzikowych.

 • zmniejszenie produkcji sebum
 • zahamowanie powstawania nowych zaskórników
 • hamowanie rozmnażania bakterii
 • zmniejsza istniejące przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowym
 • stymuluje regenerację komórek

SERIA Rejuvenating - odmłodzenie skóry

Nasza skóra starzeje się, naturalne funkcje skóry które utrzymują młody i zdrowy wygląd - pogarszają się. Kolagen i Elastyna nie chronią już tak skutecznie przed promieniowaniem UV, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Skóra pod wpływem promieniowania traci wodę, spowalnia się przemiana materii skóry, co również niekorzystnie wpływa na starzenie się. Peelosophy Rejuvenating dzięki zawartych w nim wybranych składników aktywnych, widocznie poprawiają kondycję, budowę skóry. Dzięki wyrównywaniu bilansu wodno-tłuszczowego, poprzez kwas glikolowy 60% - złuszcza skórę, aż do uzyskania optymalnego wnikania składników w głąb skóry. Oprócz tego seria Peelosophy Rejuvenating bezpośrednio działa na skórę właściwą, pobudza i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny i zapobiega ucieczce wody ze skóry.

 • przyśpiesza odbudowę skóry
 • stymuluje syntezę fibroblastów, kolagenu i elastyny
 • zapobiega uszkodzeniom skóry
 • reguluje gospodarkę wodną skóry
 • podwyższa poziom wody w skórze
 • zapobiega hiperpigmentacji

SERIA Lightening - rozjaśnienie skóry

Nasza skóra broni się przed licznymi, zewnętrznymi czynnikami, włączajac słońce. Powodują one powstawanie przebarwień. Peelosophy Lightening zawiera mocne składniki aktywne, które przeciwdziałają czynnikom powodującym przebarwienia i rumienie na skórze. Ich działanie polega na zapobieganiu gromadzenia się melaniny na różnych obszarach skóry, jej utlenianiu i zmniejszaniu już istniejących hiperpigmentacji. Peelosophy Lightening jest mieszanką optymalnych i kluczowych składników, które równomiernie rozprowadzają melaninę i stabilizują tyrozynazę.

 • regulują pracę melaniny
 • poprawiają strukturę skóry
 • zapobiegają hiperpigmentacji
 • naprawiają uszkodzoną skórę
 • spowalniają starzenie się się skóry