Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

500 760 040

Czynne Pn-Pt

09:00-17:00

Koncepcja naukowa

WISH a nauka.

WISH jest zabiegiem przeciwstarzeniowym, składający się z 8 kroków, po to, aby przywrócić i zapobiec oznakom starzenia się. Mocno przeciwdziała czynnikom wpływającym na starzenie, jednocześnie broniąc skórę i wyrównując jej równowagę wodno-lipidową.

Zwiększanie zdolności skóry do głębszego przenikania.

WISH poprzez dokładne oczyszczenie skóry, złuszcza martwy naskórek. Bogaty w składniki złuszczające, eksfoliator Age-defying Exfoliator przyśpiesza krążenie krwi, umożliwiając usunięcie ze skóry zalegających toksyn. Ułatwia to przeniknięcie aktywnych składników do wnętrza skóry.

Aktywne składniki odmładzające, które zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz zmniejszają oddziaływanie czynników powodujących starzenie się skóry.

WISH optymalnie oczyszcza skórę, dzięki mieszance antybakteryjnej i nawilżającej. To aktywne składniki odbudowują komórki, zwiększają nawilżenie i bronią skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Jednocześnie WISH przyspiesza wytwarzanie naturalnego hormonu przeciwstarzeniowego, który w ostateczności zmniejsza pory, nawilża i wygładza zmarszczki.

Nowoczesne peptydy dające optymalny efekt.

WISH jest linią zawierającą unikalną mieszankę peptydów, które zapobiegają pogłębianiu się już istniejących zmarszczek. Blokują one sygnał między neuroprzekaźnikami, które są odpowiedzialne za kurczenie się mięśni. Kurczenie mięśni przyczynia się do powstawania zmarszczek.

Wysoki poziom ochrony przed zewnętrznymi czynnikami.

Profesjonalne zabiegi WISH w połączeniu z domową pielęgnacją doskonale chronią skórę przed zewnętrznymi czynnikami środowiska, tj. wiatr, zanieczyszczenia. Dalsze używanie produktów do domowej pielęgnacji kontynuuje proces leczenia w głębszych warstwach, przekształcając skórę na nawilżoną, wygładzoną i młodziej wyglądającą.

Zatrzymaj zmarszczki.

WISH jest częścią przeciwstrzeniowego rozwiązania. Absolute Confidence, który zawiera neurotransmitery, które blokują skracanie mięśni. Blokowane sygnały rozluźniają mięśnie i zatrzymują procesy powstawania zmarszczek.

 

Kluczowe skladniki aktywne 

  • Acetyl glutamylotransferazy heksapeptyd-3 - Zaawansowany peptyd, który uniemożliwia wydzielanie Acetylocholiny, zapobiega skurczom mięśni i zapobiega tworzeniu siś zmarszczek.
  • Dipeptyd Diaminobutyroyl dioctan Benzybimide - Blokuje skurcze nerwów.
  • Kwas liponowy - Wielopoziomowy składnik odmładzający, który zwiększa syntezę kolagenu.
  • Dimetylo MEA - Wysoce efektywny, działa uspokajająco i liftingująco.
  • Kwas fitynowy - Mocny przeciwutleniacz, wygładza, złuszcza i zmniejsza stany zapalne i podrażnienia skóry.
  • Kwas ferulowy - Naprawia błony komórkowe, chroniąc przed zewnętrznymi zanieczyszczeniami. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybowo.
  • Melatonina - Zwiększa cykl życia zdrowych komórek o 50%, odmładzając skórę.
  • DHEA (Prasterone) - Wzmacnia system immunologiczny i ochronę przed infekcjami.